Look Both Ways

Look Both Ways
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Look Both Ways
75 izlenme
Kariyer hayalleri kuran Natalie üniversite hayatı sona ermeden hemen önce beklemediği bir anda hamile kalır. Bebeğinden de kariyerinden de ödün vermek istemeyen Natalie bu iki hayatta da başarılı olabileceğine inanır. Teksas’ta bebeği için iyi bir anne olmaya çabalayan Natalie diğer hayali için Los Angeles’a taşınır. Bir hayattan başka bir hayata sıfırdan ve büyük umutlarla başlayan Natalie insanların acımasız ve iş dünyasının beklediğinden daha karmaşık olabileceğini hesaba katmamıştır. Bekar bir anne olan Natalie’nin yoluna aşkın çıkması uzun sürmemiştir. Derin duyguların yaşandığı bu film sizlere özel wfilmizle sitemiz tarafından hd formatıyla hazırlanmıştır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.