Lone Wolf

Lone Wolf
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Lone Wolf
215 izlenme
Kylie, mağdur edilmiş eski bir polis memurudur. Şu sıralar bir adalet arayışındadır çünkü gizlice izlendiğine dair şüpheleri vardır. Video görüntüleri Skype konuşmaları gibi verilerinin izlendiğine dair mahkemeye başvurur. Suçlanan Conrad ise, onu izleyen herhangi bir gözetim aracı olmadığını, ancak sıradan herkese uygulanan prosedür nitelikli kayıtların bulunduğunu söyler. Yani bu demek oluyor ki evindeki, işyeri ve caddelerdeki her is uyarıcıları, özel kurumlara ait kameralar, onu hiç fire vermeden kaydedecek şekilde konumlandırılmıştır ve her anını kaydetmektedir. Kylie de Conrad' ı izlemeye başlar ve onun çevirdiği işlere bir kanıt bulmaya çalışır. Conrad' ın evinden bazı görüntüler elde eder ancak yasaklı örgüt Black Bloc' un bir üyesi ile arasındaki gizli bir toplantıya ulaşamaz. Bu tuhaf siyasi gerginlik, karakterlerin kendince benimsedikleri inançlarının işlenişi üzerinden başlıyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.