Logan: Wolverine

Logan
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Logan: Wolverine
Logan uzun gençlik döneminde daha doğrusu mutant versiyonunun ilk dönemlerinde çok büyük savaşların ve olayların içine girdiği için şimdilerde eskisi kadar kendini güçlü hissetmemektedir. Limuzin şoförlüğü yaparak herkesten kaçarak ve sakin bir hayat sürmeye çalışarak Logan geçmişi de unutmaya çalışmaktadır. Logan’ın kendini bu denli bırakmasının asıl ise ne yorgunluğu ne de geçmişteki hareketli yaşantısıdır. Logan için çok değerli olan Profesör X’ün kötü giden sağlık durumu ve ölüme yaklaşması Logan’ın bu halinin asıl sebebidir. Profesör X’i korumaya alan Logan için hayat neredeyse sıradan da daha sıradandır. Ancak Logan’ın hayatına girecek olan genç bir mutant hem Logan hem de Profesör X için herşeyi yeniden değiştirecektir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.