Lion

Lion
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Lion
269 izlenme
1986'da geçen hikayede, Saroo Brierley bundan çok uzun yıllar önce henüz daha beş yaşındayken Hindistan'ın Kalküta şehrinde kaybolur. Yoksul bir aile olan ebeveynlerine yıllarca ulaşamaz. Dolayısıyla büyüyene kadar geçireceği yılların bir kısmını bir yetimhanede atlatır. Geri kalan yılları ise Tazmanya'da yaşayan bir aile tarafından evlat edinilerek geçirir. Aradan yirmi yıl geçer ve Saroo artık yirmi beş yaşına gelir. Sürdürdüğü hayat ise artık çocukluğunda ailesi ile yaşadığı gibi bir hayat değildir. O artık az çok varlık sahibi zengin bir bireydir. Artık belirli bir olgunluğa erişen Saroo, bazı ruhsal daralmalar geçirir ve sürekli ailesini aklına getirmeye başlar. Zaman zaman çocukluk anılarını hatırlar. İçinde ailesine karşı bir suçluluk duygusu olduğunu hisseden Saroo, ailesini tekrar aramaya karar verir ve bunun için şehre geri döner.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.