Lingui

Lingui, les liens sacrés
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Lingui
104 izlenme
IMDb: 6.6
Yer : Çad’ın başkenti Encemine. Dul bir anne olan Amina ve on beş yaşındaki kızıyla birlikte hayata karşı verdiği amansız bir mücadele. Amina, dul kaldığı günden beri, ailesi tarafından da hor görülüp dışlanmıştı. Artık onunla birlikte olan ve hayat yolunu birlikte yürüyebileceği tek kişi, kızı Maria 'ydı. Maria henüz çok küçüktü. Ama annesi Maria'nin hamile olduğunu öğrendi. Bu günden itibaren ise hayatları değişti. Çünkü Maria, çocuğu aldırmak istiyordu. Ancak bu karar onlar için büyük bir tehlike yaratıyordu. Çünkü yaşadıkları yerde ne kürtaj yasal bir eylemdi ne de inandıkları dinde kürtajın asla yeri yoktu. Bu kararı almaları ve bunun halk arasında yayılması, anne-kızın ciddi tepkiler almasına ve hayat şartlarının iki kat zorlaşmasına sebep olacaktı.Şimdi bu iki anne - kız , tüm bu zorluklara ve dışlanmalara karşı birlikte dimdik bir duruş sergileyecek ve kalıp yargılara meydan okumaya karar vermişlerdi.
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.