Like Dogs

Like Dogs
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Like Dogs
180 izlenme
Her şey bir üniversite öğrencisinin bir davranış deneyini ölümcül sonuçları olabilecek şekilde manüpüle ettiğinde olayların ters gidişiyle başlar. İnsanları hayvanlar gibi test eden bir davranış deneyi her şeyi değiştirir ve bu insanların ölümüne yol açmaya başladığında işler kızışır. Sırf bir davranış deneyi için Lisa adında bir genç kız kaçırılır ve boyununa köpekmiş gibi tasma takılır. Daha sonra Lisa fark eder ki onun gibi onlarca insan kaçırılmış ve küçük bir hücreye hapsedilmiştir. Olaylar kızıştığında kaçış yolunu aramaya başlarlar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 2 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.