Les Vieux Fourneaux

Les Vieux Fourneaux
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Les Vieux Fourneaux
162 izlenme
Çocukluktan beri arkadaş olan yetmiş yaşlarındaki 3 ihtiyar Pierrot ve Mimile dostlarının yanında olmak için Antoine’nun ölen karısı Lucette için düzenlenen cenaze töreninde bir araya gelir. Antoine’nin Lucette’nin yasını tutarken dostlarını yanında görmekle biraz acısı hafiflemiştir. Ancak çok geçmeden Antoine Lucette’nin yazmış olduğu eski tarihli bir mektup bulur. Sakin bir mizaca sahip olan ihtiyar Antoine çılgına döner. Arkadaşlarına veya aileden birine haber vermeden öfkeyle arabasına biner ve Toskana’ya doğru süratle yola çıkar. Pierrot, Mimile ve Antoine’nin doğurmak üzere olan hamile torunu Sophie, Tarn’dan Toskana’ya 50 yıl önceki bir aşk mektubu için yola çıkan Antonie’nun bir suç işlemesini önlemek için peşine düşer.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.