Les Parfums

Les Parfums
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Les Parfums
269 izlenme
Baş rolümüz Anne Walberg ya da diğer adı ile "Matmazel", kokular ile arası çok iyi yaratıcı bir kadındır. Seneler boyunca parfüm sektöründe bulunmuş ve bu konuda çalışmalar yapmıştır. Son birkaç yıldır ise özellikle çantadaki deri kokuları gibi ufak ama rahatsız edici kokuları gidermek için birtakım ürünler üretmiştir. Ürettiği bu ürünleri köklü şirketlere satarak çok iyi maddi gelir de elde etmiştir. Ancak Anne Walberg, son derece çekilmez biridir. Yaptığı kaprisler ve bencil tavırları yüzünden hiç kimse ile adam akıllı anlaşamamaktadir. Hatta buna işlerini yürüten menajeri de dahildir artık. Ancak hayatına girecek bir kişi onu derinden etkileyerek bu tavırlarından uzaklaşmasına ve daha çekilebilir bir hale gelmesine sebep olacaktır. Bu kişi yeni işe aldığı şoförü Guillaume' den başkası değildir. Guillaume 9 yaşında bir kız çocuğuna sahip bir babadır. Birlikte çalıştıkları süreç boyunca Anne ile yakınlaşacak ve ikisinin de hayatı farklı bir yöne doğru evrilecektir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.