LEGO Star Wars Summer Vacation

LEGO Star Wars Summer Vacation
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
LEGO Star Wars Summer Vacation
İmparator Palpatine ve Rose ile Rey, Finn ve Poe ve de Chewbacca'nın korkunç savaşlarının ardına kazanan taraf elbette Rose ile Rey, Finn ve Poe ve de Chewbacca olmuştur. Şimdi ise bu grup yaşadıkları savaşın yorgunluğunu çekmektedirler. Bu yorgunluktan bahsederken çare olarak uzun ve güzel bir tatil yapmalarının herkese iyi geleceğine karar veren ekip hemen uzun bir tatil için hazırlığa başlarlar. Rose ile Rey, Finn ve Poe ve de Chewbacca tatile çıkmaya çıkmışlardır ancak bu yaz tatili hiç de sandıkları gibi geçmeyecektir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: , ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.