LEGO Star Wars Holiday Special

LEGO Star Wars Holiday Special
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
LEGO Star Wars Holiday Special
Rey öyle meraklı bir çocuktur ki öğrendiği her şeyi en ince detayına kadar araştırıp öğrenir. Bu sefer de güç hakkında bir merak saran Rey’i yeni maceralar ve öğreneceği bir ton yeni bilgiler beklemektedir. Bu yola çıktığında Life Day’e hazırlanmaları gereken arkadaşlarını da oraya bırakır ve kendi işine devam eder. Yolun sonunda gizemli bir tapınağa varan Rey, zamana tüneline girer ve zamanlar arası bir maceraya kendini atar. Peki zamanlar arasında yolculuk yapan Rey doğru zamanda geri dönebilecek mi?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: , ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.