Legacy of Lies

Legacy of Lies
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Legacy of Lies
491 izlenme
Martin Baxter eski bir CIA ajanıdır ve artık eskisi gibi hızlı bir hayatı yoktur. Fakat Martin güzel Shasha ile karşılaştığında eski hayatına geri dönecek ve hatta eski hayatından çok daha hızlı bir aksiyonun içinde kenedini bulacaktır. Çünkü Shasha, Ukrayna asıllı bir gazetecidir ve Shasha’nın istediği iyilik ise Rus Gizli Servisinin sorumluluğundaki çok gizli bir operasyonun perde arkasını ortaya çıkarmaktır. Martin başta tereddüt etse de Shasha’nın güzelliği ve keskin konuşması karşısında bu iyilik isteğini daha fazla reddedemez ve olayı araştırmaya başlar. Fakat olayın derinine indikçe Martin korkunç gerçekler karşısında eskisinden de daha cesur olması gerektiğini anlar. Martin bu olayın iç yüzünü çözdüğünde nasıl bir tercih yapacaktır?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.