Last Train to Christmas

Last Train to Christmas
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Last Train to Christmas
101 izlenme
Last Train to Christmas filminde birbirinden ilginç hengamelerin ve eğlencenin yaşanacağı eğlence ve gülmece dolu bir tren yolculuğuna dahil oluyoruz. Başrolde ise bölgede ünlü olan bir eğlence merkezinin sahibi ve onun müstakbel eşi bizleri karşılıyor. Olayların büyük çoğunluğunun geçeceği yer ise Nottingham'a doğru giden bir trenin içi. Yolculuğa çıkma sebepleri ise yaklaşan Christmas'ı aileleriyle birlikte geçirmek. Bu iki eğlenceli tipin yolculuk boyunca başlarına gelecek olan şeyler ve bunlara verecekleri tepkiler ise bizleri kahkahaya boğacak olan şeyler olacak. Peki küçücük bir trende başlarına en fazla ne gelebilir ki? Bunu hep birlikte izleyerek görüyoruz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.