Last Seen Alive

Last Seen Alive
BOX
Hata Bildir ×
HD Sürüm Yakında

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Last Seen Alive
225 izlenme
Will karısı Lisa ile olan ilişkisinde sorun yaşıyordur. Karısı artık ilişkilerinin eskisi gibi olmadığını düşünüyordur. Will ise bu duruma tamamen karşı çıkıyordur. Yapacak tek şeyin ise ilişkilerine biraz zaman vermek olduğunu düşünür Will. Karısına biraz zaman tanıyan Will onu ailesinin yanına götürmeye karar verir. Yoldayken bir benzin istasyonunda dururlar. Will benzin alırken Lisa lavaboya gider. Will işini halleder ama Lisa hala geri dönmemiştir. Will istasyonu aramasına rağmen Lisa’dan hiçbir iz yoktur. Karısının evine bile gider ama Lisa oraya bile gitmemiştir. Peki Lisa nerededir? Will ne yapıp edip karısını sağ salim bulmaya kararlıdır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.