Lamborghini: The Man Behind the Legend

Lamborghini: The Man Behind the Legend
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 hafta önce eklendi
Lamborghini: The Man Behind the Legend
16 izlenme
Wfilmizle sitesinin değerli izleyicileri için özenle hazırladığı filmde savaş sonrası İtalya'sının arka planında geçen bu hikâye, anavatanının karmaşık dönüşümünü yansıtıyor. Lamborghini'nin alçakgönüllü traktör imalatı başlangıcından Enzo Ferrari ile rezil rekabetine kadar, benzersiz yaratıcılığı onu gerçek bir otomotiv ikonu haline getirir. Ancak tutkuları, özel hayatında hem romantizm hem de trajediyle dolu duygusal kargaşayı da ateşler. Lamborghini - The Legend, makinenin arkasındaki adamın, sıkı bir şekilde yapılandırılmış bir anlatım tarzı ve yaratıcı görsel tasarımla anlatılan gerçek hikayesidir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.