Lakshya

లక్ష్య
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Lakshya
98 izlenme
Büyükbabası ile birlikte yaşayan Pardhu yetenekli bir okçudur. Haydarabad’ın en iyi okçuluk akademisine girmek için hak kazanır ve eyalet şampiyonasında birinci olur. Büyükbabası aniden ölünce bunalıma girer uyuşturucu kullanmaya başlar ve bir bağımlı olur. Bir kavgada çok kötü dayak yer elini kırarlar ve bilincini kaybeder. Sporcu kariyeri uyuşturucu testini geçemeyince askıya alınır. Her şeyini kaybeden Pardhu içmeye başlar. Parthasaradhi yeniden savaşacak güce sahip olması için onu motive eder. Kırılan sağ elinin eskisi gibi iyi olacağını düşünürken bunun asla mümkün olmadığını öğrenir. Parthasaradhi sol elinin okçuluk için sağ elinden farklı olmadığını yeterince çalıştığında eşit yetkinlikte olacağını anlatır. Bununla başa çıkmasının tek yolu zihnini eğitmesidir.
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.