Kristal Kızlar

Las niñas de cristal
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Kristal Kızlar
295 izlenme
Ulusal Bale topluluğunun yıldız balerini gizemli bir şekilde intihar eder. Yerine geçecek olan dansçı için tüm balerinlerin heyecanı doruktadır. İrene büyük bale prodüksiyonunda yer alacak isim olur. Üzerinde ismi olan afişler her yerdedir. Gösterinin ağır stresini omuzlarında taşımaya başlayan İrene diğer dansçıların kıskançlığı ve rekabetçiliğin sert davranışlarıyla uğraşmak zorunda kalır. Yeni gelen dansçı Aurora dominant annesiyle yaşamaktadır. İrene ve Aurora arkadaş olur. Dansta başarılı olabilmek için yapmaları gereken her türlü fedakarlığı yaparlar. İrene ve Aurora tüm bu zorlukları birlikte yaşarken aralarındaki yakınlaşma biraz saplantılı olan farklı bir boyuta taşınır. Sonunda gerçekte kim olduklarını öğrenebilmek için birlikte kaçmaya karar verirler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.