Kral Richard: Yükselen Şampiyonlar

King Richard
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Kral Richard: Yükselen Şampiyonlar
62 izlenme
King Richard, eşi ve kızları Serena ve Venus ile birlikte Compton’da yaşamaktadır. Compton uyuşturucunun ve kriminal faaliyetlerin kol gezdiği karamsar bir bölgedir. King Richard kızlarının bu karanlık yerde verimsiz bir hayat yaşamasını istememektedir. Özverili baba King Richard kızları henüz okula başlamadan kariyerleri hakkında 72 sayfalık bir plan hazırlar. King Richard iki kızını da dünyanın en iyi tenis oyuncuları yapmak istemektedir. Çok geçmeden baba ve iki kızı antrenmanlara başlar. King Richard bütün imkansızlıkları delerek kızlarını en iyi antrenörlerle çalıştırır. Kısa bir süre sonra bu çalışmalar meyvesini verir, Serena ve Venus Williams en iyi tenis oyuncusu olabilmek için kariyerlerine resmi olarak başlarlar.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.