Koş Saklan Dövüş

Run Hide Fight
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Koş Saklan Dövüş
103 izlenme
IMDb: 6.4
Zoe annesinin ölümünden sonra zorlu bir çocukluk geçirip babasıyla büyümek zorunda kalmıştır. Çok arkadaşı olmayan Zoe lise öğrencisi ve içsel dünyasında yaşayan biridir. Özel kuvvet askeri olan babasıyla bir gün ava çıkarlar ve o günden sonra Zoe’nin tüm hayatı değişir. Her şeyin normal olduğu bir gün Zoe okula gitmektedir. Okulu bir grup ağır silahlı insan basmış ve tüm okulu rehin almıştır. Bu gurup kimseye acımıyor ve denilenin dışına çıkanı infaz ediyorlardı. Zoe kaçmayı başarmıştır ancak arkadaşlarını içerde bırakamazdı içeri girip savaşmak istedi. Babasının öğrettiği bir kural olan Koş, Saklan, Dövüş taktiğiyle bir grup liseliyi kurtarmış ve kendi safına çekmişti. Gerilim ve aksiyon filmi olan Run Hide Fight sizlerle. İyi Seyirler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.