Korsanlar

해적: 바다로 간 산적
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Korsanlar
291 izlenme
IMDb: 6.5
İmparatorluk Mührü Joeson Hanedanlığı’nın inşa töreni için bir elçi heyetiyle birlikte denizyolu üzerinden gönderilir.Bu esnada heyetin bulunduğu gemi balinanın saldırısına uğrayarak iki parçaya ayrılmıştır.Balina imparatorluk için çok mühim olan bu mührü yutmuştur.Heyet imparatora kayıba balığın sebep olduğunu gerekçe olarak sunmaktan korkarak korsan saldırısıyla mührü kaybettiklerini söyleyeceklerdir.Ancak imparator bu durumu öğrenince ılımlı karşılamayacak ve tüm ülkedeki korsanların öldürülmesini ve mührün kendisine getirilmesi emredecektir.Mührü teslim edene de azımsanmayacak ölçüde büyük bir ödül vaad edecektir.Dağ eşkıyaları bunun üzerine kendilerince ufak bir çete ile denizde korsan avlamaya çalışır.Joeson Hanedanlığı ise korsanlardan meydana geldiği için bu süreçte büyük tehlike altındadırlar.Eşkıyalar ve korsanlar denizde rastgeldiğinde mühürde başka bir hanedanlığında gözü olduğu fark edilir.Beklenmedik bu gelişme karşısında aslında iki farklı kutup olan grupların artık birlikte hareket etmeleri gerekecektir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.