Korsanlar 2: Kayıp Hazinenin Peşinde

The Pirates: The Last Royal Treasure
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Korsanlar 2: Kayıp Hazinenin Peşinde
224 izlenme
IMDb: 8.1
Joseon döneminde, dönemin en zengin ve en güçlü ailelerinden biri olan Goryeu’nun hazinesi kaybolmuştur. Bir zamanlar haydutlara liderlik yapan ve çevrede korku salan Woo Moo Chi başta olmak üzere aralarında korsan lideri Hae Rang; Mak Yi, So Nyeo ve daha pek çoğunun olduğu ekip, denizde kaybolan altınları bulmak için mücadele eder. Önlerinde zorlu engeller ama bir o kadarda büyük bir hazine bulunmaktadır. Ancak bu hazineyi sadece bir ekip alacağı için aslında en büyük engel kendileridir. Baş düşmanlarıyla aynı hazineyi kovalamak hepsini içten içe derin bir korkuyla kaplatmıştır. Dönemin keşfedilmemiş hazineleri görülmemiş gizemlerini beyaz perdede göreceğiz. Macera ve aksiyon severleri bir arada tutan The Pirates sizlerle. İyi Seyirler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.