Korsan Yayın

Broadcast Signal Intrusion
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Korsan Yayın
235 izlenme
IMDb: 5.4
90’lı yıllarda bir video arşivcisi birtakım korsan yayınlar keşfeder ve yayınların arkasındaki karanlık komployu takıntılı bir şekilde açığa kavuşturmaya çalışır. James (Harry Shum Jr.) bulduğu bu gerçeküstü ve rahatsız edici yayınların bir tür sinyal hacklenmesi olduğuna inanır. Başka bir yayın hırsızlığı daha bulunca ortaya çıkardığı bu durum uğursuz bir dönüş alır ve saplantısal bir göreve başlar. James iki oldukça gerçek olabilecek olasılığı değerlendirmek zorundadır: videolar anlamanın ötesinde bir suça yönelik ipuçlarıdır ve videoların arkasında kim varsa James’in gerçeği öğrenmeye çok yaklaştığının farkındadır. Beyni yoran bir çizgisiyle ve teknolojik paranoyasıyla, toplum içinde teknolojiye paranoya ile yaklaşılan zamanlarda VHS kasetlerini ve kablolu televizyon dönemini anlatan bu film, geçmişe yönelik bir gerçeklik. Filmi pürdikkat izlemedikçe sonunda meydana çıkanları anlamak oldukça zor olmakla birlikte izleyicinin aklında bir sürü soru uyandırıyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.