Köpeğin Gücü

The Power of the Dog
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Köpeğin Gücü
278 izlenme
IMDb: 6.9
Romandan esinlenerek beyaz perdeye uyarlanmış bir fildir.Montana’da yaşamını sürdüren iki erkek kardeşin yine bu yerleşkede bir çiftlikleri vardır ve diğer çiftliklerin aksine vadideki en geniş yüz ölçümüne sahip olanıdır.Kardeşlerden birinin adı Phil diğeri de George’dir.Birbirlerinin tam zıttı huylara ve özelliklere sahiplerdir.Phil çok zeki,başladığı bir işi bitirmeden bırakmayan ve mücadeleci bir karaktere sahiptir.Güçsüz görünen,naif olan ne varsa ona çok itici gelmekte ve bu nedenle her neyse onu aşağılamaktadır.George merhametli,yumuşak kalpli,işinde sonuna kadara özverili ve incelikli bir duruş sergiler.Kardeşler zıt kutup olmalarına rağmen birbirleriyle senelerce aynı çiftlikte sorun yaşamadan geçimlerini sürdürmüşlerdir.Ancak George eş olarak kendine genç ve dul bir hanım seçer.Onunla evlenir ve Phil’le arasındaki gerginlik bu evlilikten sonra başlayacaktır.Phil kadının onlarla birlikte yaşamsını asla istememektedir ve onu yok etmek için var gücüyle uğraşacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.