Kontrol Dışında

Outside the Wire
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Kontrol Dışında
Thomas Harp genç ve yetenekli bir drone pilotudur. Halihazırda sürmekte olan savaşta masa başında insansız hava araçlarını kontrol eden Harp, işini severek yapmaktadır. Savaş devam ederken, Harp, bu sefer yanlış bir karar alır. Harp’ın aldığı bu karar, takım arkadaşlarının hayatını tehlikeye atar. Harp’ın üstleri, Harp gibi genç birinin böyle büyük bir risk oluşturmasından son derece rahatsız olur. Henüz hiçbir savaş tecrübesi olmayan, günlerini masa başında insansız hava araçlarını kontrol ederek geçiren Harp, ceza olarak savaş bölgesine gönderilir. Burada Harp’ın üstü olacak kişi ise Leo olacaktır. Leo sıradan bir komutan değildir. Leo, gelişmiş teknolojinin bir ürünü olarak, bir insandan farksız, fakat duygusuz bir robottur.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.