Kong: Kafatası Adası

Kong: Skull Island
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Kong: Kafatası Adası
Vietnam savaşının ardına bilim insanlarının yeni hedefi Pasifik bölgesinde henüz keşfedilmemiş bir adayı keşfetmektir. Fakat bu heyecanlı ve hırslı bilim insanları Pasifik bölgesinde bulunan bu adanın Kong’a ait olduğunu henüz bilmemektelerdir. Adayı bir şekilde de olsa keşfetmeyi başaran bilim insanları adanın vahşi tabiatı karşısında şoka uğrarlar. Her köşede farklı bir tehlikenin kol gezdiği bu ada aslında güçlü Kong’un krallığıdır. Ekip bir süre araştırmalarını yaptıktan sonra ortada çok daha büyük bir hayvanın olduğunu anladıklarında her şey için çok geçtir ve bilim insanları da artık kendi hayatları için savaşmak zorundadırlar. Kong bu bilim insanlarının adadan sağ salim çıkmalarına izin verecek midir?
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.