Knuckledust: Dövüş Kulübü

Knuckledust
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Knuckledust: Dövüş Kulübü
255 izlenme
IMDb: 4.7
Club Knuckledust, kimi zaman dövüşlerin yapıldığı kimi zaman pis işlerin çevrildiği yer altı dünyasına ait bir dövüş kulübür. Burada sert adamların amansız ve acımasız mücadelelerine tanık olunmaktadır. Zaman zaman baskınların düzenlendiği bu dövüş sahasında şimdi de özel bir polis teşkilatı baskın yapmıştır. Ancak polisler içeri girdiklerinde beklemedikleri bir manzara ile karşılaşır. Heryer ceset doludur. Bu cesetlerin kimi savaşçı kimi dövüşçü kimi de nereden geldiği belirsiz serserilere aittir. Mekanda sağ kalan tek bir kişi vardır; Hard Eight. Hard Eight mucizevi bir şekilde hayatta kalmayı başarmıştır ve bu iyi bir haberdir. Ancak hayatta kalan tek kişi olması, mekandaki katliamla ilgili yapılacak olan soruşturmalarda şüphe oklarının da kendisine dönmesine sebep olacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.