Kış Körfezi

Vinterviken
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Kış Körfezi
237 izlenme
İki genç, aynı şehirde yetişti, buna rağmen birbirlerine ışık yılı kadar uzakta yaşıyorlardı. Kültürel, ekonomik bakımdan ve sosyal olarak birbirlerinden çok farklılardı. Lisede aynı sınıfa başlayana kadar bu böyle devam etti. John John ihmal edilmiş bir Yahudi mahallesinde, zorluklar içinde yaşamaktadır. Elizabeth ise hayatı boyunca o tarz zorlukları asla görmemiş bir üst sınıf kızı. Filmin diğer ismi JJ+E olarak geçmektedir. Bu da John John ve Elizabeth’in aşk hikayesinin bir kısaltması aslında. Birisi alt birisi ise üst sınıftan olan bu iki genç kazara tanışır ve âşık olurlar. İki farklı dünya. Bir aşk.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.