Kirpi Sonic 2

Sonic the Hedgehog 2
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×
Sinema Çekimi, Full Reklamsız Sürüm Geldiğinde Düzenlenecek

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Kirpi Sonic 2
Sonic’in tüylerinden sadece bir tanesinin bile sınırsız elektrik enerjisine sahip olduğunu fark eden Dr. Robotnik tüm planları değiştirir ve Sonic’i yakalamayı tek amacı haline getirir. Dr. Robotnik’in yeni planı ise Sonic’i ele geçirmek ve tüylerini de makinelerine enerji kaynağı olarak kullanmaktır. Dr. Robotnik’in bu inanılmaz planından henüz haberi olmayan Sonic ise çok büyük bir tehlikenin eşiğindedir. Ancak Sonic yakında tanıyacağı yeni dostu Tom ve karısı Maddie ile birlikte güçlerini Dr. Robotnik’e karşı birleştirecektir. Dr. Robotnik ise Sonic’i kendine rakip olarak dahi görmeyişinin bedelini sonunda ağır bir şekilde ödeyecektir. Sonic, Dr. Robotnik’in bu tuhaf planını çok geç olmadan fark edebilecek midir?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.