King Kong

King Kong
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
King Kong
280 izlenme
Bir film yapımcısı ve yönetmen olan Carl Denham, başrolünü Ann Darrow’un oynayacağı bir film çekmek üzere Kafatası Adası’na gider. Carl Denham ve ekibin geri kalanının gittiği Kafatası Adası, modern yaşamdan uzak, izole bir bölgedir. Film ekibi adaya ulaştıklarında, yerlilerin normalden daha farklı davrandığını görür. Başrol oyuncusu Ann Darrow bir sarışındır ve Kafatası Adası halkı ilk defa bir sarışın görmektedir. Yerliler, Ann Darrow’u yakalayarak, tanrılarına kurban etmek ister. Halkın tanrı olarak belirlediği şey ise, adayı ele geçirmiş, devasa bir gorildir. Kong adındaki devasa goril, kendisine kurban edilmek için getirilen Ann Darrow’a aşık olur. Bunun üzerine Carl Denham ve ekibi, devasa gorili New York’taki şovlarında kullanmak üzere New York’a götürür. Fakat devasa goril Kong bu durumdan hoşnut değildir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.