Kimi

Kimi
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Kimi
252 izlenme
IMDb: 6.3
Angela’nın (Zoë Kravitz) çalıştığı teknoloji firması Amygdala, yeni bir akıllı hoparlör geliştirmiştir. Angela’nın işi ise bir ses yorumcusu olarak Kimi’nin duyduğu her şeyi duymak ve yazılımdaki kod hatalarını gidermektir. Agorafobik bir Seattle teknoloji çalışanı olan Angela bir suça yönelik ipuçları öğrenir. Seattle’da Covid-19 pandemisi esnasında veri akışını kontrol ederken keşfettiği bu şiddetli suçu şirketine raporlamaya çalışırken, direnç ve bürokrasi ile karşılaşır. Bu durumu çözebilmek için en büyük korkusu olan evden ayrılıp şehir sokaklarına karışması gerektiğini fark eder. Ancak sokaklarda, evsiz insanların hareketliliğini engelleyen bir kanunun kabul edilmesine karşı protestolar düzenlenmektedir. Öğrendiği suç olan cinsel saldırı ve saldırı sonrasında cinayet Angela’ya kendi geçmişinde yaşadıklarını hatırlatır ve aynı durumu yaşamış olmasından dolayı ağır anksiyete ve travmasına rağmen konfor alanından çıkmayı göze alır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.