Kim Demiş Kötüyüz Diye?

The Bad Guys
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Kim Demiş Kötüyüz Diye?
Yankesici Bay Kurt kendisine kurduğu ekiple birlikte kötülükten kötülüğe atlıyordur. Ekibinde yer alan kişilerde en az onun kadar kötülerdir. Ekip üyeleri şu şekildedir; Bay Köpek Balığı, Bay Piranha ve Bayan Tarantula’dır. Her üye birbirinden fena yeteneklere sahiptir. Ve bu şekilde işlerini sürdürmeye devam ediyorlardır. Ama sonunda olan olur ve bu ekip yakalanır ve cezalarını çekmek üzere hapse girerler. Ama hapiste uzun süre kalmaya niyetleri yoktur tabii ki. Bunun içinde Bay Kurt’un aklından oldukça kötü bir plan geçiyordur. Peki filmde Bay Kurt’un planı işe yarayıp ekip tekrar özgür olacak mı?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.