Keşke Benim Olsan 3

Sempre più bello
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Keşke Benim Olsan 3
100 izlenme
Sevgilisi Gabriel ile uzun zamandır hastalığı nedeni ile aynı hayatı paylaşmaktan kaçınan Marta sonunda bazı şeylerin üstesinden gelebilmiş ve Gabriel ile huzurlu bir hayata başlamıştır. Fakat Marta’nın hayatının bu döneminde eski hastalığı yeniden hızlanmıştır ve Marta bir kez daha ölüme doğru gitmektedir. Gabriel ise eskisi gibi olmamak için bu durum karşısında daha sakin davranmaya çalışmaktadır. Ancak Gabriel’in bu durum karşısında sukünetini korumaktan çok daha fazla şeyi yapması gerekecektir. Çünkü Marta büyükannesi ile küsmüştür ve bu durum zaten hastalığı tekrar ettiği için onu iyice üzmektedir. Bu yüzden de Gabriel olaya dahil olur ve ikiliyi barıştırmak için planlar yapmaya başlar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.