Kedibone

Kedibone
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Kedibone
92 izlenme
Üniversiteyi bitirme hedefi olan Kedibone Manamela okul için para biriktirmesi gerekmektedir. Elinde hiç parası olmayan Kedibone halasının parasını izinsiz aldığı için başka bir yoldan para kazanması gerekmektedir. Mrembula onun ortağı ve yakın arkadaşlarından biridir. Onun için her şeyi yapabilecek olana Mrembula para bulması için ona yardım eder. Sancılı bir sürecin sonunda tüm sorununu halleden Kedibone son olarak ev bulmak istemiş onu da hocası sayesinde bulmuştur. Okulda ona birçok şey katmış ve onu değiştirmiştir. Okulda üç Mean girls denilecek kızlar ile tanışmış ve arkadaş olmuştur bu onun için henüz bir başlangıçtır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.