Kayıp Kökler

Found
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Kayıp Kökler
59 izlenme
Film, farklı ebeveynler tarafından evlat edilen Chloe, Sadie ve Lily adındaki üç farklı kuzenin yaşadıklarını takip ediyor. Birbirleriyle internet üzerinden iletişime geçen üç kuzen, gerçek kimlikleri ve aile geçmişleriyle ilgili bilgi edinebilmek için Çin’e seyahat ederek burada My China Roots adında bir şirkette çalışan soyağacı uzmanı Liu Hao ile buluşurlar. Üç kuzen, ebeveynlerinin onları bıraktıkları yerleri, kaldıkları yetimhaneleri ve evlat edinmek için kendi çocuklarından vazgeçen ebeveynleri araştırmaya başlar. Üçlü, Çin’de araştırmadık yer bırakmasa da bu süreç içerisinde onların karşısına çıkan tek şey gizli cevaplardan ve tek çocuk politikasının yarattığı sonuçlardan başka bir şey olmuyor. Chloe, Sadie ve Lily; aradıkları yanıtları bulabilecek midir?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.