Kayıp Kız

Still Here
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Kayıp Kız
169 izlenme
New York’ta yaşayan Afro-Amerikalı Michael Watson 12 yaşındaki kızı Monique Watson eve dönmeyince endişeye kapılır. Zaman hızla ilerler ama Monique’den haber yoktur. Polise gider bir sonuç alamaz. Günler geçerken ne polis ne medya ilerleme kaydetmemiştir. Christian Baker The Cronicle Gazetesi’nde çalışan genç bir gazetecidir. Ortadan kaybolan 12 yaşındaki Monique Watson’un haberini yapması için editörü tarafından görevlendirilir. Ancak üstün körü bir araştırmayla birkaç cılız ipuçu elde etmenin ötesine geçmez. Fakat bir süre sonra vicdanı rahatsız olmaya başlar. Suçluluk duygusu ile davayı yeniden araştırmaya karar verir. Michael Watson’ın kızını bulmak için Monique’nin ailesiyle birlikte zamana karşı bir yarışa girer.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.