Katolik Okulu

La scuola cattolica
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Katolik Okulu
79 izlenme
İtalyan yapımı bir dram filmi: La scuola cattolica. Baştan söyleyelim ki filmde en çok ilgi çekecek durumlardan bir tanesi anlatılan hikâyenin zamanında yaşanmış olan gerçek bir hikâyeye dayanıyor olmasıdır. Öncelikle olayların başlangıcı için biraz eskiye doğru gidiyoruz; 1975 yılına. İtalya'nın başkenti olan Roma şehrinde koyu bir Katolik erkek lisesinde üç öğrencinin hayatına odaklanacağız. Bu üç öğrenci, Katolikliğe de ahlaka da sığmayan büyük bir suç işlerler. Bu suçtan sonra isimlerini aklamaları pek de mümkün olmayacaktır. Peki hem arkadaşlarını hem de diğer insanları şok edecek olan bu büyük suç nedir? Geri dönüşü var mıdır yoksa artık isimleri ömürlerinin sonuna kadar lekelenmiş midir?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.