Katliam Günü

The Windmill Massacre
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Katliam Günü
57 izlenme
The Windmill Massacre Hollanda yapımı bir korku ve dram filmidir. Her şey Hollanda turu ile geziye çıkmamız ile başlar. Tüm yolcuları taşıyan yolcu otobüsü, hiç beklenmedik bir alanda ve ıssız mı ıssız bir bölgede arıza verir ve burada duraklamak zorunda kalırlar. Şimdi burada vakit geçirmekten başka bir çareleri kalmaz. Bir an önce yatacak bir yer bulmaları ve dinlenmeleri gerekmektedir. Fakat bir türlü ne bir otel ne de motel karşılarına çıkar. Onlar da mecburen o civarda bulunan ve artık terk edilmiş durumda olan yel değirmeninin olduğu yere girerler. Peki yolcularımızın başına burada neler gelecektir? Bu yolculuğun sonu güzel bitecek midir?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.