Katillerin Gecesi

Night of the Sicario
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Katillerin Gecesi
274 izlenme
Kahramanımız Taylor, babası tarafından kendisine verilen evde yaşamaktadır. O gece bölgede rüzgarın pencerelere sertçe vurduğu bir fırtına çıkar. Bu kasvetli gecenin ortasında herhangi bir misafir beklemeyen Taylor'ın kapısı çalar . Kapıyı açtığında bir ajan , bir yaralı adam ve yanlarında duran küçük bir kız çocuğu görür. Yaralı adam daha fazla ayakta duramayacak vaziyettedir ve istirahat etmesi gerekmektedir. Yanlarındaki ajan başlarından geçen durumu Taylor'a anlatır ve yaralı adamla küçük kızı ona emanet eder. Taylor adamın yaraları ile ilgilenmeye başlar. Ancak bir şeyden haberleri yoktur. Yaralı adam ve küçük kız bu eve girene kadar onları bu hale sokan katiller tarafından takip edilmişlerdir. Bunu uzun bir süre kimse fark edemeyecektir, ta ki katiller eve saldırıda bulunmaya başlayana kadar. Bu dakikalardan itibaren katiller ve Taylor' ın arasında amansız bir mücadele başlar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.