Kate

Kate
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Kate
212 izlenme
Genç bir suikastçı olan kadının ölmeden önce onu zehirleyen kişiyi yakalayıp intikamını alması için 24 saati vardır. Titiz ve doğaüstü bir şekilde yetenekli olan Kate, onun alanındaki en iyi örnek olarak gösterilen türünün tek örneği bir suikastçıdır. Ama Tokyo’daki, Yakuza üyesini hedef veren bir görevi ona yakışmayan bir şekilde başarısızlığa uğrattığında, kısa bir süre içerisinde zehirlendiğini ve cani bir şekilde infaz edildiğini, katillerinden intikam alabilmek için ise 24 saatten az bir süresi kaldığını öğrenir. Vücudu hızlı bir şekilde kötüleşmeye ve bozulmaya başlayınca, eski kurbanlarından olan ve değişik bir bağları olan kızdan yardım istemeye karar verir.
Yapım Yılı:
Ülke: , ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.