Kasada Thapara

கசட தபற
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Kasada Thapara
72 izlenme
Onlarla belli belirsiz bağları olan kişiler yüzünden, birkaç bireyin hayatı, iyi ve kötü yönde etkilenir. 6 kişinin hayatları birbirleriyle alakaları olmayan bir şekilde kesişir ve o dakikadan sonra hepsi birbirlerinin hayatlarına dahi etki etmeye başlarlar. Film, dürüst bir işçi sınıfı adamı olan Bala’nın hikayesiyle başlıyor. Genç ve azim dolu bir kız olan Trisha dürüst olduğu için yalnızca iki defa gördüğü Bala’ya âşık olur. Kanda ise suçlularla baş etmek için şiddete başvurmanın yanlış olduğu fikrini savunan bir polistir. Kish de kısa yoldan zengin olmaya çalışan bir dolandırıcı. Fakat Sundari’nin hikayesi su götürmez bir gerçek ile izleyenlere dokunacak hayat hikayesi olacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.