Karanlık Geçmiş

Take Back
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Karanlık Geçmiş
297 izlenme
IMDb: 3.6
Zara ve Brian, bir kasabada, çiftliklerinde sessiz sakin bir şekilde yaşayan bir çifttir. Ailenin bu toz pembe yaşamı, kısa süre sonra kabusa dönecektir. Söz konusu kasabada, bir soygun girişimi gerçekleşir. Cesur bir kadın olan Zara, zekice yaptığı bir planla bu soygunu önlemeyi başarır. Bu başarısı Zara’ya popülerlik kazandırır. Gazetelerde, haberlerde yer alan Zara, bölge halkı tarafından tanınır. Fakat Zara’nın geçmiş, çalkantılı hayatından kalma düşmanlar, bu popülerlikle Zara’yla tekrar uğraşmaya başlayacaktır. Zara ve Brian’ın küçük kızı kaçırılır. Zara ve eşi, küçük kızlarını kurtarmak için bir an önce harekete geçer. Küçük kızı kaçıran kişiler, sadist ve barbar bir çetedir. Ayrıca bu kişiler, Zara’yı önceden tanırlar. Zara ve Brian, kızlarına bir zarar gelmemesi için, acele ederek, zamana karşı savaşmak zorundadır. Zara, kızını kaçıran adamlardan biriyle, kimsenin olmadığı, ıssız bir çölde karşılaşınca, olayların seyri değişir. Zara ve Brian, küçük kızlarını sadist ve barbar çeteden kurtarabilecek midir?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.