Kara Sohbet

A Perfect Enemy
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Kara Sohbet
100 izlenme
Jeremiasz Angust dünyaca ünlü bir mimardır. Bu mimarın eserleri global çapta beğeni görmektedir. Jeremiasz, yılın belirli dönemlerinde bazı şehirlerde konferanslar vermektedir. Jeremiasz, Paris’te vereceği konferansı bitirmiştir. Başarılı mimarın bir sonraki durağı ise Varşova’dır. Jeremias, Paris havaalanına doğru yola çıkar. Başarılı mimar uçağı beklerken, yabancı birisi ile tanışır. Texel Textor adındaki bu yabancı, mimara hikayeler anlatmaya başlar. Jeremiasz, ilk etapta bu yabancıdan kurtulmak için elinden geleni yapmaya çalışsa da, Texel’in anlattığı hikayeler oldukça ilgi çekicidir. Öyle ki, Jeremiasz, Texel’in anlattığı hikayeleri dinlemekten uçağı kaçırır. Kısa süre sonra Jeremiasz, Texel’in asıl amacının ne olduğunu anlar. Jeremiasz, bu karşılaşmanın bir tesadüf olmadığını öğrenir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.