Kanayan Çelik

机器之血
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Kanayan Çelik
Son derece yetenekli bir asker olan Özel Kuvvetler ajanı Lin Dong, günün birinde hastanede yatan kızının durumunun kötüye gittiğini öğrenir. Bir an bile beklemeden yola çıkan Dong, kızının yanına giderken son derece önemli bir görevle karşılaşır. Bir telefon alan Dong, acilen kendisine belirtilen adrese gidecektir. Ancak bu görev, onun hiç beklemediği kadar zorlu ve tehlikeli olacaktır. Çünkü Dong, yapay kalp icat eden bir bilim insanını güvenli bir şekilde taşımakla görevlendirilmiştir. Bu görevde birbirinden farklı düşmanlarla karşılaşan Dong, aynı zamanda taşıdığı bilim insanına beklenmedik duygular besleyecektir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.