Kadın Katilini Yakalatan Kadınlar

Les femmes et l'assassin
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Kadın Katilini Yakalatan Kadınlar
95 izlenme
İki cesur kadın, bir polis memuru ve kurbanın annesi, 1990’lar Paris’indeki seri katil Guy Georges’u bulup dava açmak için bitmek bitmez bir çaba harcarlar. Filmin başlangıcında Helen’in annesi kızını arar fakat telefonu hiç tanımadığı bir adam açar ve tek söylediği “Bitti “olur. Yaşlı kadın ne olduğunu anlamadan Paris’e doğru yola çıkar ve kızının dairesinde ölümüne bıçaklanarak katledildiğini öğrenir. Polis bilgisayar ekranına yapıştırılmış bir not bulur. Yönetimin başındaki kadın polis Helen’in ölümünün yalnızca bir bıçaklama olmadığını ve buna benzer tecavüz ve bıçaklama vakası olan aynı olayların rapor edildiğini hatırlar. Ve o an bunun bir seri katilin işi olduğunu anlar. O saatten sonra bu caniyi yakalamak için bir koşuşturma başlatırlar.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.