Kader Ajanları

The Adjustment Bureau
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Kader Ajanları
David Norris, Amerika Birleşik Devletleri senatosuna girmek üzere olan işinde son derece başarılı bir politika adamıdır. İşinin en yüksek mertebelerine ulaşmak için aylarca hatta yıllarca çaba göstermiştir ve bu çabanın meyvesini yemesine çok az kalmıştır. Ancak tam da kariyerinin basamaklarını hızla çıkmaya başladığı bu dönemde, modern balerin Elise Sellas’ la tanışacaktır. Elise, David' de uzun süredir hissedemediği duyguların canlanmasına sebep olacaktır. Bu duygular elbette ki karşılıklıdır. Ancak araya kader ajanlari' dediğimiz bir grup adamın girmesi ile bu aşk, kavuşması zor bir hal alacaktır. Çünkü bu ajanlar ikilinin birleşmemesi için ellerinden geleni yapacaktır. Şimdi David' in önünde seçim yapması gereken iki yol vardır; ya yazılan kadere boyun eğecek ve Elis'i ellerinden kaçıracaktır ya da kadere karşı gelip ona kavuşacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.