Kaçış Kralı

Najmro. Kocha, kradnie, szanuje
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Kaçış Kralı
171 izlenme
Filmin arka planında, hırsızlıkları, soygunları ve en önemlisi hapishaneden cesur kaçışlarıyla tanınan komünist dönemin “suçlu tangosu”nun Kralı Zdzislaw Najmrodzki'nin gerçek hikayesi var. Rakowiczhe, geleneksel olmayan renkler, parıltı ve altın kullanarak siyah ve beyaz dünyasını fethetmeyi başarır. Polonya ve komünizmin son dönemlerinde geçen duygusal bir aksiyon ile suç komedisi, 29 kez polisten kaçan halk kahramanı hırsızının hikayesi. Naymro sisteme karşı kendi şartlarıyla yaşıyordu ancak yeni bir aşk ve yıkılmış olan Berlin Duvarı her şeyi değiştirdi. Gerçek bir suçlunun hikayesini gözler önüne seren bu film aynı zamanda görsel bir şölendir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.