Jumanji: Yeni Seviye

Jumanji: The Next Level
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Jumanji: Yeni Seviye
277 izlenme
Macera dolu Jumanji serüveni, yine aynı ekiple ve aynı heyecanla geri dönüyor. Yine dört kişilik meraklı arkadaş grubu ve yine başlarına gelecek türlü türlü maceralar var. Bu seferki hikayede birbirine sıkı sıkıya bağlı dört kişilik arkadaş grubumuzdan biri, Jumanji' nin içinde sıkışıp kalmıştır. Diğerleri de onu bulup geri getirebilmek için tekrar oyunun içine girmek zorunda kalırlar. Yalnız bu sefer eski bölümlerin aksine, Jumanji' de bazı kurallar aynı değil. Bu değişen kurallar oyunun gidişatını da etkileyen başlar. Ekip oyunun içine geri döndüğünde, hiçbir şeyin bıraktıkları gibi kalmadığını fark eder. Bu sefer onları alabildiğine uzanan kupkuru susuz çöller , buz gibi soğuğu ile sarp dağlar beklemektedir. Neye uğradığını şaşıran ekip şimdi buradan kendilerini de kurtarmanın yolunu arayacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.