Jolly LLB

जॉली एलएलबी
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Jolly LLB
79 izlenme
Jagdish kız arkadaşı Sandhya il eve onun kız kardeşi Pratap ile birlikte yaşamakta ve avukatlık yaparak da geçimini sağlamaktadır. Bu sırada ise ünlü avukat Tejinder Rajpal alkollü bir şekilde arabasını kullanırken tam altı kişiyi hayatından eden çok zengin ve şımarık bir kişinin savunmasını yapmakta ve onu kurtarmak üzeredir. Bu durumu ise Jagdish zengin ve ünlü bir avukat olma yolundaki bir fırsat olarak görür ve mahkeme gidip bu kişi hakkında bir kamu davası açar. Fakat Jagdish hem acemi bir avukat oluşunun hem de karşısındaki ailenin çok zengin oluşunun sonuçlarını çok geçmeden ödemeye başlayacaktır. Jagdish eğer gerçekten bir yerlere varacaksa çok dikkatli olması gerektiğini anlamak zorundadır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.