Jokey

Jockey
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Jokey
115 izlenme
Mesleğine başladığı ilk günden beri işini büyük bir bağlılıkla yapan Jackson, artık yaşlanmış bir jokeydir. Binlerce yarışa katılan ve birbirinden önemli başarılara imza atan deneyimli jokey, bunca yıldır yaşadığı sakatlıklar nedeniyle artık sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalmaktadır. Ancak Jackson’un bu sağlık sorunları, onun son bir şampiyonluk kazanmasına engel olmayacaktır. Mesleği boyunca kendisinin yanında olan antrenörüyle birlikte son bir unvan kazanabilmek amacıyla şampiyon bir atla çalışmalarına başlayan Jackson, bu yolculukta son derece garip bir olayla karşılaşır. Karşısına çıkan genç bir jokey, onun oğlu olduğunu iddia edecektir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.