Joker

Joker
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Joker
325 izlenme
IMDb: 8.4
Gotham şehrinde, psikolojik sorunlara sahip olan Arthur Fleck bir palyaço olarak çalışmakta ve hevesli bir stand-up komedyenidir. Yaşadığı zor zamanlar ve mesleğinin getirdiği sorunlar, toplum baskısı nedeniyle Arthur, psikolojik sağlığı açısından nüfusun çoğundan çok daha zor zamanlar geçirmektedir. Gün geçtikçe bu konular onun üzerine çöker ve eylemlerini şekillendirmeye başlar. Halihazırda toplum tarafından göz ardı edilmekte ve kötü muamele görmekte olan fakat buna rağmen toplum tarafından kabul edilmek isteyen Arthur, değişim yaşamaya başlar. Tüm bu yaşananların ardından artık kanlı bir suç sarmalına giren komedyen, kendi içerisinde baştan aşağı bir devrim yaşamaktadır. Bu devrim, daha çok onu bilinen ikinci kişiliğiyle yüz yüze getirir: Joker.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.