JL Aile Çiftliği: Düğün Hediyesi

JL Family Ranch: The Wedding Gift
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
JL Aile Çiftliği: Düğün Hediyesi
24 izlenme
JL Family Ranch: The Wedding Gift wfilmizle ailesi ile birlikte çıkacağımız ve sonunun beklediğimiz gibi çıkmayacağı sürpriz sonlu filmlerden birisidir. Bu filmde baş kahramanımız ve olayların merkezinde olacak olan Rebecca adında bir kadındır. Rebecca, uzun bir süredir ilişkisi olan bir kadındır ve artık dünya evine girmek için heveslidir. Sonunda beklediği adımdan alır evlenme teklifi ile şaşırır. Ancak düğününün yaklaştığı zaman garip şeylerle karşılaşır. Bulunduğu köye bir adam gelir ve bu adam tüm düzeni alt üst eder. Peki sonuç ne olacaktır? Rebecca bu düğünü yapabilecek midir?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.